OZNANILA: Župnija sv. Jakob, apostol in Novi sv. Anton; SPS – TRST

0A9D30E1-04B7-4006-AE87-FCB8D08F6161

-Ta teden bo sv. maša samo v torek, petek in v soboto vedno ob 17. uri, razen v četrtek, ko je samo ob 9. uri v MD v ul. Risorta 3. V torek bo prav tako sv. maša ob 16.30 uri v domu ITIS, ul. Pascoli 31. Zahvaljujem se vam za mašne namene v obeh župnijah. Mašni nameni so prosti šele v drugi polovici novembra (glej zgoraj!!) pri sv. Jakobu in pri Novem sv. Antonu šele po prazniku sv. Treh kraljev (6. januarja 2019)!!! Hvala za Vašo velikodušnost, ker s tem pletete nevenljiv venec našim dragim rajnim!!!

-Pri glavnem vhodu je nabiralnik, kjer lahko oddate kuverte z imeni naših rajnih z darom za sv. maše za rajne. Kdor pa želi darovati sv. mašo za posameznega rajnega, ali na določen datum, naj se prosim oglasi v zakristiji. Velja za obe župniji in SPS Trst.

-Danes popoldan bo ob 16. uri v MD v ul. Risorta 3 mesečni shod Marijine družbe. Vabljene marijine družbenice ter marijini častilci!!

Prihodnjo nedeljo bo ob 16. uri v stolnici sv. Justa tradicionalna »HVALEŽNICA«, na katero Vas v imenu SPS Trst vse slovenske vernike v mestu prav prisrčno vabim, da se Bogu zahvalimo za vse, kar je dobrega storil v tem A.D.!! Več info na plakatu, vabljeni!!