OZNANILA: Župnija sv. Jakob, apostol in Novi sv. Anton; SPS – TRST

bozicjk2jpg

Schermata 2019-01-12 alle 21.08.31

-Ta teden bodo sv. maše vsak dan vedno ob 17. uri, tudi v četrtek zaradi gregorijanske maše, razen v torek, ko je v domu ITIS ob 16.30 uri. V četrtek je tudi ob 9. uri v MD v ul. Risorta 3. Mašni nameni so pri sv. Jakobu so zaradi gregorijanske sv. maše prosti šele po Svečnici (2. februar 2019) in pri Novem sv. Antonu šele v marcu 2019!!!

Hvala za Vašo velikodušnost, Bog Vam povrni kar storite za Vaše rajne!!!

-Današnja in včerajšnja praznična nabirka je namenjena za cerkveni pevski zbor pri sv. Jakobu. Prosim vas za vašo velikodušnost, saj jim s tem izkažemo lepo hvaležnost za delo, ki ga opravljajo!!

-V torek bo redna mesečna sv. maša v domu ITIS, ul. Pascoli 31, zato je pri sv. Jakobu ne bo, Vabljeni v ITIS!!

-V petek bo ob 20. uri na Opčinah v Finžgarjevi dvorani v Marijanišču potekalo četrto predavanje openskega vikarja dr. Jožeta Bajzka, SDB z naslovom: »Jaz sem dobri pastir – pastir, ki daje življenje.« Več info na plakatu, vabljeni!!

-Prihodnjo nedeljo je praznik Jezusovega krsta in se liturgično zaključi sveti božični čas. Pri obeh sv. mašah bom na začetku blagoslovil vodo s katero se bomo pokrižali ob začetku bogoslužja, po nagovoru bomo vsi obnovili krstne obljube kot našo veroizpoved.

-Prihodnjo nedeljo bo ob 12. uri v župniji sv. Katarine Sienske (ul. dei Mille, 18) maša ob prazniku narodov, ki jo bo ob somaševanju duhovnikov daroval tržaški nadškof. Več info na plakatu, vabljeni!!

-Prihodnjo nedeljo ZCPZ vabi na tradcionalni božični koncert ob 16. uri v stolnico sv. Justa, vabljeni!!

-Prihodnjo nedeljo bo nabirka za cerkveni pevski zbor pri Novem sv. Antonu. Prosim za Vašo velikodušnost, saj jim s tem izkažemo lepo hvaležnost za delo, ki ga opravljajo.

-Knjižni dar Goriške Mohorjeve (€ 40,-) družbe ter stenski koledarji (€5,-), ki jih je še nekaj na razpolago bodo samo še ta mesec v prodaji. Vabljeni k nakupu!!!