OZNANILA: Župnija sv. Jakob, apostol in Novi sv. Anton; SPS – TRST

Schermata 2019-05-25 alle 22.16.38

-Ta teden bodo sv. maše vsak dan vedno ob 17. uri razen v torek, ko je ob 16.30 uri v domu ITIS ter četrtek ko je samo ob 9. uri v MD v ul. Risorta 3. Mašni nameni so prosti pri sv. Jakobu ves teden in pri Novem sv. Antonu šele sredi julija.        Hvala za vašo velikodušnost, ker darujete sv. maše za rajne. Bog vam povrni!!!

-Danes popoldan bo ob 15. uri v MD (ul. Risorta 3) še zadnjič šmarnična pobožnost z blagoslovom. Vabljeni!!

-V petek bo ob 19.15 uri še zadnja seja pred počitnicami SPS v MD (ul. Risorta 3). Prosim za udeležbo vsaj enega od članov slovenskih verskih skupnosti v mestu, da lahko še skupaj dokončamo pastoralni načrt pred poletjem in se pripravimo na jesenski čas!!!

-V torek 4. junija bo ob 20. uri v domu mons. Jakoba Ukmarja v Škednju še zadnje predavanje pred poletnimi počitnicam dr. Primoža Krečiča stolnega žpk. in dekana iz Kopra z naslovom: » Prijateljstvo kot osnova življenja in vere. Vabljeni!!

-Če bo še kdo želel moj obisk in blagoslov Vaših domov in družin, se lahko dogovorimo še v velikonočnem času.