KOLEDAR ZA OTROKE IN MLADE 2019 DO KONCA ŠOLSKEGA LETA IN MED POČITNICAMI

•       Nedelja, 24.3. ob 15,00: POSTNO SREČANJE BIRMANCEV – za daljno in bližnjo pripravo na birmo (od 5. razreda osnovne šole do 3. letnika nižje srednje šole) v Marijanišču.

•       Nedelja, 31.3. ob 15,00: POSTNO SREČANJE ZA MLADE – višješolce in študente, tudi za tiste, ki so že zaposleni v Marijanišču.

•       Nedelja, 26.5. ob 15,00: ob zaključku šmarnic bodo MAJSKE IGRE za otroke; mladi vabljeni k animaciji – v Marijanišču

•       Sobota, 18.5. zvečer – SMC JAM: SREČANJE GLASBENIH SKUPIN: Kraj bo še objavljen.

•       Sobota, 1.6. od 9,00 do 15,00: ČARNA MAVRICA v Ljubljani, na Rakovniku za otroke od 4. razreda osnovne šole do 3. letnika nižje srednje šole: srečanje slovenskih veroukarjev z igro, animacijo, mašo.

POČITNICE:

•       15.7.-20.7.:  GLASBENI TEDEN v Marijanišču. Vaje ob učenju novih pesmi, ob usposabljanju na inštrumentih-glasbena spremljava (kitare, električne kitare, flavta, tolkala…; ustvarjanje animacije in gibov ob pesmi; Dogajalo se bo v dveh skupinah – dopoldanski in popoldanski (po tri ure dopoldanska skupina in tri ure popoldanska skupina). Zaključek bo v petek ali soboto 20.7. z nastopom ali gostovanjem-vabljeni tudi starši! Če je kdo od mladih pripravljen, lahko pride animirati tudi ta teden.

ORATORIJ – DVA TEDNA v Marijanišču in izleti (program bo še objavljen)
       Prvi teden ORATORIJA 22.7. – 26.7. (od 9,00 ure do 17,00 ure)
       Drugi teden ORATORIJA 29.7. – 3.8.(sobota s skupnim zaključkom za vse družine)
       Za oratorij poskrbimo tudi prehrano, prevoze, vstopnine in material za delavnice, kar poravnate starši (vsi drugi programi, ki so zgoraj našteti so brezplačni).
       Za oratorij vabim k udeležbi tudi animatorje: višješolce in študente – prosim, da se prijavite na spodnje kontakte.

Program je objavljen tudi na  Več informacij boste dobili še naknadno. Vedno pa se lahko obrnete na enega od kontaktov, ki jih tukaj navajam:
       metod.ogorevc@gmail.com;
       Marijanisce.op@gmail.com;
       Telefon: +39 327 5982 305;

Lep pozdrav, Metod

P:S: obvesti še koga in mi pošlji kontakt, ali pa ta program posreduj naprej.