Srečanje bolnikov na Marijinem božjepotnem svetišču na Repentabru

-V torek 13. avgusta bo sv. maša ob 17. uri v Marijinem božjepotnem svetišču na Repentabru v okviru romanja starejših in bolnikov; kot je bilo že preteklo leto. Sveto mašo bo daroval g. Klemen  Zalar kot duhovni asistent Slovenske Vincencijeve konference, ki to romanje tudi organizira.

Prosimo vas tudi, da kdor more naj pripelje koga, ki bi se zaradi starosti ali zdravstvenih razlogov ne mogel udeležiti tega romanja. Tudi sam bom na razpolago za prevoz kot preteklo leto. Tisti, ki želite prevoz me prosim kontaktirajte v zakristiji ali po tel.. Vabljeni!!

Klemen Zalar