| KATEHEZA |
| DUHOVNOST IN IZOBRAŽEVANJE |
| KULTURA |

Kip Fatimske Matere Božje iz Vejne pri pri Novem sv. Antonu

V sredo, 8. septembra  na praznik Marijinega rojstva – mali šmaren bo pri Novem sv. Antonu ob 15.30 uri molitev rožnega venca, sledi slovesna sv. maša, v okviru štiridnevnega postanka kipa Fatimske Matere Božje iz marijinega svetišča na Vejni.

73. Marijanski shod 2021

V nedeljo, 12. septembra na Opčinah pod šotorom v Finžgarjevem parku v Marijanišču.

Repentabor – Veliki Šmaren 2021

V soboto ob 17 uri srečanje bolnikov in ostarelih v organizaciji Vincencijeve konference. V nedeljo na praznični dan bo prvi romarski shod ob 10 uri. Bogoslužje bo vodil tržaški škof Giampaolo Crepaldi. Drugi romarski shod bo ob 18 uri in ne ob 17 uri/da bo manj vroče/. Vodil ga bo osemdesetletnik g. Franc Pohajač skupaj slovenskimi duhovniki.

»Porciunkulski odpustek«

V ponedeljek 2. avgusta je god Device Marije Angelske v Porciunkuli v Assisiju.

Heart up | Un sussidio per i giovani per il Tempo della Quaresima

Disponibile in versione cartacea e tramite App

Domenica 14 febbraio | Giornata mondiale del Malato

Domenica 14 febbraio, alle ore 10.30, in Cattedrale, la S. Messa presieduta dall’Arcivescovo che sarà trasmessa da Telequattro, Radio Nuova Trieste e dalla Radio Rai Regionale